Betonbet Güvenilir mi? – Betonbet Şirket ve Lisans Bilgisi

Betonbet Güvenilir mi

Betonbet Güvenilir mi

Yatırım yapmadan, bahis borsasında yatırımları şekillendirmeden elbette betonbet güvenilir mi? Sorusunun karşılığını almaya çalışacaksınız. Güven duygusunun tesis edilmesinde belirli özelliklerin uygulamada olduğu ya da belirli özelliklerin sağlandığı dikkat çekmektedir.

Betonbet Şirket ve Lisans Bilgisi

Bu siteyi güvenilir yapan özelliklerin ilk sırasında, betonbet şirket ve lisans bilgisi gelmektedir. Hasel N.V isimli ve 134176 ticari sicil kaydına sahip bir şirket tarafından meydana getirilmiştir. Bu şirketin Hollanda Antilleri üzerinde kurulduğu görülmektedir. 8048 numaralı lisans belgesi alınmış olup, lisans belgesi Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme kurulu üzerinden temin edilmiştir.

Betonbet Gizlilik Politikası

Hesap açma aşamasında verdiğiniz bilgiler, hatta istenmesi durumunda göndermiş olduğunuz belgeler, betonbet gizlilik politikası dahilinde koruma altına alınmaktadır. Kişisel verilerin korunması kanunu hükümlerinin geçerli olduğu görülecektir. Her türlü bilgi ile belge sistemde tutulmakta, sistemde tutulan bilgi ve belgeler üçüncü şahıslara aktarılmamakta, güvenlik programları ile şifreleme programları eşliğinde muhafaza edilmektedir. Bu konuda her türlü yasal sorumluluğun sitede ya da şirkette bulunduğu görülebilmektedir.

Betonbet Güvenlik Programları

Elbette birçok şirkette ya da sitede olduğu gibi, betonbet sitesinde de kullanılan betonbet güvenlik programları bulunmaktadır. Güvenlik programları daha güvenli hizmet anlayışını ön plana çıkarılacaktır. Comodo SSL ve 3D Secure, PCI ve zamanaşımı, güvenlik kalkanı, hesap doğrulama ve ip tanımlama sistemi gibi olması gereken tüm programların aktif olarak kullanıldığı görülecektir. Bu konuda karşılaşılması muhtemel yani güvenlik programları açısından karşılaşılması muhtemel herhangi bir sorun yoktur.

Betonbet Ödeme Yapıyor mu?

Elbette betonbet güvenilir mi? Sorusunu paranızı, kazandığınız paranızı geri alma konusunda da gündeme getiriyor olabilirsiniz. Betonbet ödeme yapıyor mu? Anında havale, papara, cmt cüzdan, astropay, karekod sistemi gibi sistemlere de güvenli ve hızlı bir şekilde ödemelerin yapıldığı görülebilmektedir. Hesabım, gösterge paneli, para çekme butonu üzerinden hareket etmek sureti ile rahat bir şekilde çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz. İsim, soy isim üzerine kayıtlı sistem anlayışı nedeni ile herhangi bir belge göndermenize gerek kalmayacaktır. Ödemelerinizi kuruşu kuruşuna ve komisyonsuz bir şekilde her gün, her saat alabileceğiniz bir uygulama gündeme getirilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*